Hakkımda

   81 yılından bu yana yaşamaktayım hayatı.. 5 kişilik bir ailenin 4. ferdi olarak dünyaya geldim... bir evin bir kızı derler ya işte ondanım İlk, Orta, lise ve üniversite yıllarım doğduğum şehir Kocaeli' de geçti. çok uzaklara gitmedim hiçbirzaman. uzaklaşmak cesaret isterdi. alışkanlıklarından kolay vazgeçmeyen yapım gereğide cesaret gerektiren olaylara pek müdahil olmadım.

        88 yılında ilkokulla birlikte müzik eğitimi almaya başladım. nota, solfej ve enstruman üzerine. bir süre solfej dersleri verdim. Türkhalk müziğine ayrı bir düşkünlüğüm var.

       99 yılında yatkaptanlığına heves sardık baba zoruyla. 1 ay gibi kısa süreli miçoluk maceramda gözyaşlarıyla eve dönüşümle son buldu. ilk ve son uzun süreli evden kmlerceler uzaklaşmam o tarihte olmuştur.

       Kocaeli üniversitesi Muhasebe eğitimimi tamamlar tamamlamaz dünya evine girmeyi tercih edenlerdenim. baktım evde oturmak bana göre değil çalışma hayatına atıldım ogünden sonra.

       Müziğe, denize ve meslek icabı hesap kitap yapmaya düşkün olmanın yanısıra 2008 den bu yana fotoğraflada iyi anlaştığımı keşfettim. Şimdi her gördüğümün fotoğrafını çekiyorum. Bilgisayarım içinde ben olmayan ancak benim anılarımı barındıran binlerce fotoğrafla dolu. Seviyorum onu.. sanırım o da beni...............BirGünKüçükParmaklıBirElGelipDüzeltecekHerşeyiBenÇokAyrılıkYaşadımBuYüzdenBitişikYazdımHerşeyi                                                                                                                     
2010 Hayatcan Bloğumdaki tüm yazılı görsel materyal izinsiz kullanılamaz.